Hakkımızda

Faaliyetlerine 1998 yılında perakende sektöründe hizmet sunan 20 m² dükkân ile başlayan şirketimiz, tekstil alanında hızlı ve kendinden emin adımlar atarak kısa süre içerisinde sektöründe önemli bir yer edinmeyi başarmıştır.  Kurulduğu günden bu yana kalitesinden ve çizgisinden ödün vermeden hizmet sunan şirketimiz, sosyal sorumluluk ilkesi gereğince toplumun yararını gözetmekte ve ilk günkü heyecanı ile hizmet vermeye devam etmektedir.  Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunduğumuz hizmetimiz, yenilikçi anlayışımız ve çeşitli ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vermekteyiz.

Misyonumuz

Tekstil sektörü, her geçen gün yeni gelişmelerin yaşandığı önemli bir sektördür. Bunu bilincinde olan bir iç giyim firması olarak en önemli misyonumuz, en son yaşanan gelişmeleri takip ederek istikrarlı adımlar ile daima ilerlemektir. Türkiye genelinde pek çok ilde 15 mağazaya sahip bir kuruluş olarak, aynı zamanda internet üzerinden toptan ve perakende satışlarımızı yükselterek güçlü bir şekilde ilerlemeyi hedeflemekteyiz.

Faaliyet alanlarını sürdürülebilir büyüme stratejileri ile sürekli geliştirmeyi kendisine misyon edinen şirketimiz; çalışanlarına ve ülkesine kaynak yaratan örnek bir kuruluş olmak için çalışmaktadır. Uluslararası rekabet koşullarında artı değer yaratmayı görev bilen, sahip olduğu kaynakları en iyi şekilde değerlendiren güvenilir ve itibarlı bir şirket olarak sektöründe her daim varlığını sürmek en önemli misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Stratejik iş kollarımızda sürekli yeni yatırımlar ve yenilikler yaparak sektörümüz içerisinde önemli bir rol oynamayı amaçlamaktayız. Bu anlamda Dedomoda olarak markalaşmanın vermiş olduğu gurur ile her ilde yeni şube sayımızı arttırarak Türkiye’nin her noktasında faaliyet göstermek için çalışmaktayız. Türkiye dışında da pek çok ülke ile ithalat ve ihraacat yapan şirketimiz, gelişmekte olan tekstil sektörü karşısında en kaliteli ürünleri en uygun fiyata tedarik etmekte ve müşterilerimize sunmaktadır.

Daima güvenilir ve kaliteli bir firma olarak her müşterisine istediği ürünün en iyi şartlarda ve kısa süre içerisinde gizlilik ile ulaşımını sağlayan Dedomoda, aynı zamanda e-ticaret ve toptan perakende alanında hizmet sunan ve farklı illerde yer alan öncü firmalara da ürün tedarikinde bulunmaktadır.